Kilka nowosądeckich placówek oświatowych doczeka się remontu

Przez najbliższy rok niektóre placówki oświatowe w Nowym Sączu zostaną wyremontowane. Większa część prac wykonywana będzie w wakacje. Budynki przejdą termomodernizację, wymienione zostaną również okna, a także odnowione sale i korytarze. 

dts

Budynek Internatu Zespołu Szkół Nr 1 przy ulicy Reja będzie miał wymienione okna. Zadanie to pochłonie 31 860 złotych. Przetarg wygrała firma MINI-BUD sp. z o.o. Natomiast w placówce Zespołu Szkół nr 4 przy ulicy Św. Ducha, zgodnie z zaleceniami Państwowej Straży Pożarnej, zostanie wykonana nowa instalacja wodociągowa przeciwpożarowa za 10 455 zł.

Właśnie rozstrzygnięto przetarg i wygrała go firma ETA sp. z o.o. Biuro Projektów, która podpisała umowę z Urzędem Miasta również na opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pod nazwą „Termomodernizacja obiektu Zespołu Przedszkoli w Nowym Sączu, ul. Paderewskiego 19”. Koszt inwestycji to 7 380 zł.

Modernizację przejdzie również stołówka szkolna w budynku Szkoły Podstawowej nr 21., a także I Liceum Ogólnokształcące, w którym zostanie wymieniona posadzka w sali lekcyjnej nr 21. W wakacje prace wykona EURO-BRUK. Koszt zadania to 9 717 zł. Również w czasie wakacji wyremontowany będzie korytarz w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ulicy Grodzkiej.

W Szkole Podstawowej nr 2 prace obejmą wymianę posadzki na korytarzu pierwszego piętra oraz w sali nr 20. Remont pochłonie 14 700 zł i zajmie się nim firma EURO-BRUK.

Fot. UM Nowy Sącz

 

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.