Kilka nowosądeckich placówek oświatowych doczeka się remontu

Kilka nowosądeckich placówek oświatowych doczeka się remontu

Przez najbliższy rok niektóre placówki oświatowe w Nowym Sączu zostaną wyremontowane. Większa część prac wykonywana będzie w wakacje. Budynki przejdą termomodernizację, wymienione zostaną również okna, a także odnowione sale i korytarze. 

Budynek Internatu Zespołu Szkół Nr 1 przy ulicy Reja będzie miał wymienione okna. Zadanie to pochłonie 31 860 złotych. Przetarg wygrała firma MINI-BUD sp. z o.o. Natomiast w placówce Zespołu Szkół nr 4 przy ulicy Św. Ducha, zgodnie z zaleceniami Państwowej Straży Pożarnej, zostanie wykonana nowa instalacja wodociągowa przeciwpożarowa za 10 455 zł.

Właśnie rozstrzygnięto przetarg i wygrała go firma ETA sp. z o.o. Biuro Projektów, która podpisała umowę z Urzędem Miasta również na opracowanie projektu budowlanego i wykonawczego wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pod nazwą „Termomodernizacja obiektu Zespołu Przedszkoli w Nowym Sączu, ul. Paderewskiego 19”. Koszt inwestycji to 7 380 zł.

Modernizację przejdzie również stołówka szkolna w budynku Szkoły Podstawowej nr 21., a także I Liceum Ogólnokształcące, w którym zostanie wymieniona posadzka w sali lekcyjnej nr 21. W wakacje prace wykona EURO-BRUK. Koszt zadania to 9 717 zł. Również w czasie wakacji wyremontowany będzie korytarz w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ulicy Grodzkiej.

W Szkole Podstawowej nr 2 prace obejmą wymianę posadzki na korytarzu pierwszego piętra oraz w sali nr 20. Remont pochłonie 14 700 zł i zajmie się nim firma EURO-BRUK.

Fot. UM Nowy Sącz

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.