Piękne sądeczanki, limanowianki i gorliczanki konkurują o koronę Miss Małopolski 2020

Zuzanna i Angelika z Nowego Sącza, Sandra z Brzeznej, Oliwia z Tęgoborzy, Paytrycja ze Starego Sącza, Katarzyna z Limanowej, Barbara z Niedźwiedzia i Sara z Gorlic – to półfinalistki konkursu piękności  Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2020 z naszego regionu. Dziś  piękne panie i dziewczęta ubiegające się o koronę najpiękniejszej zaprezentowały się w krótkich filmach, które będą oceniać jurorzy.

To już ostatni etap przed wyłonieniem finalistek tegorocznej edycji konkursu, która wyjątkowo odbędzie się we wrześniu w Krakowie.Teraz nie lada wyzwanie czeka jury, które na podstawie nagrań i zdjęć musi wyłonić pretendentki do tytułu najpiękniejszej Małopolanki. Finalistki konkursu poznamy około 25 lipca –  tłumaczy Grzegorz Ostrowski organizator konkursu.

Konkurs Miss Małopolski odbywa się w ramach konkursu Miss Polski, który nieprzerwanie od 31 lat wyłania co roku najpiękniejszą Polkę. Transmisję gali finałowej Miss Polski co roku można oglądać w telewizji Polsat.

Poniżej możesz obejrzeć filmy z prezentacjami reprezentantek naszego regionu w konkursie.

Zuzanna – Nowy Sącz

Sandra – Brzezna

Angelika – Nowy Sącz

Oliwia – Tęgoborze

Patrycja – Stary Sącz

Katarzyna – Limanowa

Barbara –  Niedźwiedź

Sara – Gorlice

 

Takich wyborów Miss Małopolski jeszcze nie było! Trwa nabór kandydatek na królową piękności 2020

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.