Pięć bramek w meczu Kolejarza Stróże z Zalesianką [Fotogaleria]

W sobotnim spotkaniu 18. kolejki rozgrywek nowosądeckiej Ligi Okręgowej Kolejarz Stróże dowodzony przez trenera Roberta Święsa na własnym terenie musiał uznać wyższość Zalesianki przegrywając po ciekawych zawodach 2:3. Do przerwy było 1:2. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tego meczu.

Na stadionie niedawnego pierwszoligowca, mimo niewielkiej frekwencji, prowadzony był głośny doping przez grupę kilkunastu kibiców miejscowych, którzy zasiedli na trybunie krytej.

Czytaj również: SANDECJA JEST W TYM RANKINGU WICELIDEREM! O CZYM MOWA?

Hej hej Kolejarz! – niosło się po najbliższej okolicy. Na boisku również sporo się działo. Bramkarze obydwu drużyn mieli sporo pracy. Dużo było ataków z obydwu stron, wiele strzałów w kierunku bramek, ale bardziej konkretni okazali się ostatecznie przyjezdni, którzy na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry zadali ostateczny cios.

Kolejarz Stróże – Zalesianka Zalesie 2:3 (1:2)

Artur Przetacznik 14 min, Damian Petryla 55 – Grzegorz Gorczowski 24, Bogdan Kurzeja 26, Kacper Hajduk 88.

Stróżanie plasują się na trzecim miejscu od końca. Zalesianka jest obecnie ósma.