Piątkowa: bezmyślnie zniszczyli murawę stadionu. Sami zgłosili się na Policję

Dwóch dziewiętnastolatków, którzy początkiem lutego zdewastowali murawę boiska sportowego na osiedlu Piątkowa odpowie za uszkodzenie mienia. Grozi im od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolność.

Renault2

O zdarzeniu 6 lutego poinformował na swoim profilu na Facebooku "KS Jedność Nowy Sącz".

W dniu wczorajszym (5 lutego) o godzinie 17:46 kierowca auta terenowego bezmyślnie wjechał na murawę naszego stadionu przez co całkowicie ją zdewastował. Jest to skandaliczne zachowanie, które nie może przejść bezkarnie.

Do wpisu dołączono zdjęcie samochodu, które pochodzi z nagrania zarejestrowanego przez kamerę pobliskiej stacji paliw oraz zaprezentowano jak wygląda  rozjeżdżona murawa stadionu. Dwa dni po zdarzeniu sprawa trafiła na policję. Kiedy zrobiło się o niej głośno sprawcy sami zgłosili się na policję i przyznali się do winy.

-Za uszkodzenie mienia zgodnie z zapisem art. 288 § 1 kodeksu karnego grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Postępowanie jest w toku - informują służby prasowe sądeckiej policji.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.