Perły z lamusa. Pani minister plażuje

Mamy to! Nasi wywiadowcy przeczesują nie tylko nieprzebrane zasoby internetu, ale też potrafią się sprawnie poruszać po lekko pożółkłych stronach starych gazet. I oto wyszperali prawdziwą perełkę. Na plaży wyszperali.

Kim jest ta pani na kocyku w gustownym bikini? To Józefa Szczurek-Żelazko, do niedawna wiceminister zdrowia w rządzie Mateusza Morawieckiego i posłanka PiS. Na tym zdjęciu zrobionym przez legendarnego reportera Wojciecha Chmurę nad Klimkówką (powiat gorlicki) to jeszcze Józefa Szczurek i nie minister, a dyrektor Wydziału Zdrowia w sądeckim powiecie. Pewnie zażywając kąpieli słonecznych nawet w najśmielszych marzeniach nie wybiegała do ministerialnych stołków. Ale przecież życie tak lubi nas zaskakiwać. No i pięknie podpisał wówczas swoją robotę wytrawnego paparazzi redaktor Chmura w „Dzienniku Polskim”: że nie na Majorkach, Bermudach ani innych Adriatykach tylko na polskiej ziemi przyszła minister wypoczywa. A my dodamy: nabierając sił do ciężkich zadań, które jeszcze przed nią daleko na horyzoncie. No i na koniec najważniejsze – to zdjęcie zostało zrobione 26 sierpnia 2001 r. czyli niemal równe 20 lat temu. Co ciekawe za kilka dni, 14 marca pani poseł obchodzić będzie urodziny. Które? Okrągłe!

Więcej Brukowcowych informacji ze świata kobiet w DTS SĄDECZANKA:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.