Perfect na scenie Pijalni Głównej!

W sobotę, 21 stycznia, odbył się pierwszy z dziewięciu koncertów zimowego cyklu „Krynica Źródłem Kultury”. Przed gwiazdą wieczoru wystąpił zespół Ornette, którego koncerty są kwintesencją energetycznego rock and roll'a, co muzycy udowodnili i tym razem. Zespół zagrał autorski program przeplatany przebojami gigantów polskiej sceny rockowej w nowatorskich aranżacjach, który idealnie wpasował się w klimat wieczoru. Lider zespołu, Grzegorz "Ornette" Stępień, od 2002 roku związany jest z legendą polskiej sceny muzycznej - Oddziałem Zamkniętym.

Po niespełna godzinie, zgodnie z programem na scenie pojawił się Grzegorz Markowski i zespół Perfect.

TLENOTERAPIA

Już pierwsze dźwięki wywołały oklaski publiczności, która z każdym kolejnym utworem chętniej śpiewała znane przeboje.

Kolejny raz zespół udowodnił, że jego piosenki zna każdy, a na koncerty przychodzą następne pokolenia fanów. Oprócz wszystkim znanych przebojów, zespół zaprezentował akustyczne wersje swoich utworów z najnowszej płyty „MUZYKA”, które zostały świetnie przyjęte przez fanów zespołu.

Już 28 stycznia na scenie Pijalni Głównej Lady Pank, a dzień później Kabaret Skeczów Męczących.

Źródło i fot. UMiG Krynica - Zdrój.

 

Okna i drzwi

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.