Paweł Domagała | Krynica Źródłem Kultury 2023! Mamy bilety!

Paweł Domagała | Krynica Źródłem Kultury 2023! Mamy bilety!

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Złotej Płyty. Koncerty promujące album, których od daty premiery Paweł zagrał już kilkadziesiąt, również cieszyły się ogromnym powodzeniem. Bilety najczęściej były wyprzedane na wiele dni przed datą wydarzenia.

Zachęcony sukcesem pierwszego albumu, Paweł rozpoczął z zapałem prace nad kolejnym krążkiem. Nowe wydawnictwo ukaże się 16 listopada i będzie nosić tytuł: „1984”. Na płycie znajdzie się 12 premierowych piosenek, album promuje piosenka „Weź nie pytaj”.

Oto szansa dla CIEBIE na zgarnięcie darmowego zaproszenia na koncert:

Paweł Domagała

START: 11.02.2023, godz. 19.00

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim wskaż utwór Pawła Domagały, który ma dla Ciebie największe znaczenie. Krótko uzasadnij wybór.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy (tj. 8 lutego) do godz. 20.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

Fot. krynicazrodlemkultury.pl / uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl / krynica.pl

Share on twitter
Share on facebook