Koleje Małopolskie dołączają do KOLEO!

Koleje Małopolskie dołączają do KOLEO!

Od lutego Koleje Małopolskie poszerzają sieć sprzedaży biletów o kolejny kanał. Bilety na pociągi KMŁ od teraz można kupić za pośrednictwem KOLEO.

Koleje Małopolskie robią kolejny krok w kierunku rozwoju kanałów sprzedaży i łączą swoje siły z KOLEO – największym niezależnym sprzedawcą biletów kolejowych w Polsce. Oferta biletowa jest już dostępna na stronie internetowej koleo.pl i w aplikacjach KOLEO na Android oraz iOS.

Pasażerowie będą mogli zakupić bilety na wszystkich relacjach Kolei Małopolskich – zarówno bilety jednorazowe bezpośrednie jak i bilety z przesiadką wraz z wszystkimi niezbędnymi usprawnieniami. W trakcie zakupów biletów w KOLEO można korzystać ze wszystkich zniżek i ofert promocyjnych przygotowanych przez przewoźnika. Z poziomu aplikacji możemy zakupić bilet dla siebie, ale dostępna jest też opcja dodania kolejnych uczestników podróży.

Z roku na rok pasażerowie coraz chętniej korzystają z kanałów sprzedaży online, a udział biletów sprzedawanych w tej formie systematycznie rośnie. Pasażerowie oczekują przyjaznych rozwiązań, a sam zakup biletu powinien być intuicyjny, prosty i szybki – takie właśnie jest KOLEO. Wierzymy, że połączenie KMŁ z KOLEO przyczyni się do zwiększenia ilości kupowanych biletów w województwie Małopolskim, co w konsekwencji spowoduje również wzrost udziału transportu kolejowego w przewozie pasażerskim – powiedział Kuba Czajkowski, prezes zarządu Astarium, właściciela platformy KOLEO.

Wciąż ponad połowę  biletów na nasze pociągi sprzedajemy za pomocą kanałów tradycyjnych, w tym w ramach kas biletowych i sprzedaży pokładowej. Liczymy, że partnerstwo z tak popularnym kanałem sprzedaży jak KOLEO pozwoli na trwałe odwrócić ten trend i zaoferować naszym pasażerom jeszcze bogatszą paletę rozwiązań zakupowych – powiedział Tomasz Warchoł, prezes zarządu Kolei Małopolskich.

Gwarancja najlepszej ceny!

Ceny biletów Kolei Małopolskich w KOLEO są dokładnie takie same jak u przewoźnika, zgodnie z gwarancją najlepszej ceny KOLEO – bez żadnej dodatkowej prowizji czy dodatkowych opłąt transakcyjnych.

Witamy Małopolskie!

W KOLEO będzie można również skorzystać z oferty „Odkrywaj Małopolskę” w ramach której przewoźnik oferuje trzy lub siedmiodniowy bilet uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KMŁ po całej sieci połączeń obsługiwanych przez Spółkę. Ferie zimowe, które rozpoczęły się w województwie małopolskim 30 stycznia to idealna okazja, aby sprawdzić tę ofertę i skorzystać z zimowych atrakcji, do których szybko i przyjemnie dotrzesz dzięki Kolejom Małopolskim. Specjalnie na tę okazję uruchomiliśmy dla Was wyjątkową promocję – do końca lutego br. każdy nowy użytkownik KOLEO, który będzie chciał skorzystać z możliwości zakupu biletu KMŁ w aplikacji KOLEO dostanie 10 zł rabatu po wpisaniu kodu promocyjnego FERIEMALOPOLSKIE10 podczas płatności. Wierzymy, że zachęci to nową grupę użytkowników do wypróbowania naszej aplikacji i pozostania z nami na dłużej – mówi Kuba Czajkowski.

Zakup biletu Kolei Małopolskich w KOLEO możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu, pasażer może nabyć bilet elektroniczny dla siebie i dla 5 innych osób w jednej transakcji.

Płatność za bilety w aplikacji KOLEO jest możliwym kontem KOLEO (konto przedpłacone), kartą płatniczą, Blikiem, Apple Pay i Google Pay.

Więcej informacji udzielają:

KOLEO

Kierownik ds. marketingu

[email protected]

Koleje Małopolskie

Dyrektor departamentu marketingu

[email protected]

Share on twitter
Share on facebook