Agnieszka Chylińska | Krynica Źródłem Kultury 2023! Bilety!

Agnieszka Chylińska | Krynica Źródłem Kultury 2023! Bilety!

Agnieszka Chylińska to polska piosenkarka i autorka książek dla dzieci, a także osobowość telewizyjna.

Znana jest głównie z rockowego zespołu O.N.A. W 2009 roku zaczęła karierę solową, w tym czasie ukazała się debiutancka płyta Agnieszki Chylińskiej Modern Rocking, stylistycznie nawiązujący do nurtu dance i pop. Wokalistka była wielokrotnie nagradzana i nominowana do najróżniejszych nagród jako najlepsza wokalistka i autorka tekstów. Były to m.in. Fryderyki, PlayBoxy, czy konkursy organizowane przez pisma muzyczne. W styczniu 2002 roku Chylińska nagrodzona została Paszportem „Polityki”.

W marcu 2014 roku wydała singel „Kiedy przyjdziesz do mnie”, którym zwiastowała nowy album. Na początku 2015 opublikowany został cover utworu „Against All Odds (Take a Look at Me Now)” Phila Collinsa, który stworzyła wspólnie z zespołem LemON.

Oto szansa dla CIEBIE na zgarnięcie darmowego zaproszenia na koncert:

Agnieszka Chylińska

START: 10.02.2023, godz. 19.00

 

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim napisz, która piosenka Agnieszki Chylińskiej jest dla Ciebie ważna i dlaczego.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy (tj. 8 lutego) do godz. 20.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych naszym zdaniem komentarzy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

Zapraszamy do zabawy!

Fot. krynicazrodlemkultury.pl / uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl / krynica.pl

Share on twitter
Share on facebook