Patrycja Słaby z kolejnym złotem! Obroniła tytuł na Mistrzostwach Polski

Patrycja Słaby z kolejnym złotem! Obroniła tytuł na Mistrzostwach Polski

Patrycja Słaby po raz drugi sięgnęła po złoto na Mistrzostwach Polski w sportach sylwetkowych (bikini fitness). Tytuł sprzed roku obroniła w niedzielę, 27 października. Końcem września br. 21-letnia studenta fizjoterapii z Nowego Sącza zdobyła złoto w kategorii seniorek na Arnold Classic Europe i srebro w kategorii juniorek. Dzisiaj wywalczyła kolejny laur i okazała się być bezkonkurencyjna. 

– Tytuł sprzed roku obroniony! Wygrać to wielka radość, lecz obronić tytuł, to już sztuka. Mamy to. Zawodniczki co roku są coraz mocniejsze, piękniejsze, lepiej dopracowane. Konkurencja jest coraz to większa. Dlatego ten tytuł tak wiele dla mnie znaczy. To był piękny dzień. Mogłam spotkać się z moimi dziewczynami z kadry polskiej oraz poznać nowe, cudne zawodniczki! Każdej z Was serdecznie gratuluje! Wiem jak ciężko pracowałyście, aby móc stanąć dzisiaj na scenie. Ja jeszcze nie „zawieszam szpilek”. W planach mam dwa starty. Na dniach powinna ukazać się lista zawodników do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata – napisała Patrycja słaby na swoim oficjalnym profilu facebook’owym. 

Patrycja w ubiegłym roku została Mistrzynią Polski, Mistrzynią Europy Juniorów, a także Mistrzynią Świata Juniorów w sportach sylwetkowych bikini fitness w Ekwadorze (Quito). Ma już na swoim koncie złoto na Arnold Classic Europe w kategorii seniorek i srebro w kategorii juniorek. Dzisiaj do osiągnięć dołożyła kolejne Mistrzostwo Polski.

Fot. Patrycja Słaby IFBB Bikini Fitness

Patrycja Słaby podbiła Arnold Classic Europe. Wraca ze złotem i srebrem

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.