Nic jej nie zatrzyma! Patrycja Słaby wraca z Rzymu z dwoma złotymi medalami

Nie minął nawet miesiąc od złota, jakie wywalczyła na Mistrzostwach Polski, broniąc tytuł sprzed roku, a już kolejne puchary zdobić będą jej półkę z osiągnięciami. Patrycja Słaby z Rzymu wraca z dwoma złotymi medalami. Na zawodach IFBB Diamond Cup Rome (17 listopada) nie miała sobie równych w kategorii juniorek i seniorek. 

PROTEUSSMARZ

''Rzym zajmuje szczególne miejsce w moim serduszku! To mój debiut na zawodach IFBB Diamond Cup Rome: 🥇 Seniorki Bikini Fitness 🥇 Juniorki Bikini Fitness. Piękniejszego debiutu nie mogłam sobie wymarzyć" - napisała na swojej stronie na portalu społecznościowym.

21-letnia Patrycja miesiąc temu obroniła Mistrzostwo Polski, a końcem października podbiła Barcelonę na Arnold Classic Europe. Wywalczyła wówczas złoto w kategorii seniorek i srebro w juniorkach. - Jestem taka szczęśliwa! Moje marzenia się ziściły! Czuje w serduchu spełnienie oraz spokój! - napisała.

Sportsmenka, a zarazem studentka fizjoterapii sądeckiej PWSZ startuje w zawodach od dwóch lat, a już może pochwalić się najważniejszymi tytułami osiąganymi w sportach sylwetkowych. Na swoim koncie ma podwójne mistrzostwo Polski, została również Mistrzynią Europy Juniorów, a także Mistrzynią Świata Juniorów w sportach sylwetkowych bikini fitness w Ekwadorze (Quito). Zdobyła złoto na Arnold Classic Europe w kategorii seniorek i srebro w kategorii juniorek, a teraz wraca do Polski z dwoma złotymi medalami, które wywalczyła na IFBB Diamond Cup Rome.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Patrycja Słaby z kolejnym złotem! Obroniła tytuł na Mistrzostwach Polski

 

Fot. Patrycja Słaby IFBB Bikini Fitness

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.