Park-M – ambicja poparta osiągnięciami

Park-M – ambicja poparta osiągnięciami

Park-M to wywodząca się z Sądecczyzny firma, której osiągnięcia poznała cała Polska. Przedsiębiorstwo ogrodnicze zasłynęło m.in. z projektu zrealizowanego na rzecz Zamku Królewskiego w Warszawie, zielonych dachów i pięknych ogrodów Muzeum Śląskiego w Katowicach, uwielbianej przez mieszkańców Wrocławia Promenady Xawerego Dunikowskiego oraz setek mniejszych i dużych inwestycji na terenie kraju.

Rok 2020, który jest jubileuszowym, 25-tym rokiem funkcjonowania firmy przyniósł kolejne zmiany, sporo refleksji, planów i podsumowań. Z tej okazji kadra zarządzająca Park-M dziękowała swoim dotychczasowym kontrahentom i partnerom biznesowym, a także zaufanym pracownikom, którzy byli i każdego dnia są autorami osiągnięć firmy. O planach na przyszłość mówią prezes Park-M, Krzysztof Mróz oraz dyrektor zarządzający Bartosz Bednarski.

Projekty potwierdzające zaufanie do marki

Ostatnie lata były wyjątkowo pracowite dla specjalistów z firmy Park-M. Duża liczba wygranych przetargów i zakończonych z sukcesem negocjacji przełożyły się na znaczne rozbudowanie portfolio prac. Jak zapewnia dyrektor zarządzający przedsiębiorstwa: „Stajemy się marką rozpoznawalną nie tylko w regionie, ale też w skali krajowej. Zostawiliśmy swój ślad w ważnych dla Polaków miejscach: na Placu Grunwaldzkim we Wrocławiu, Ogrodach Królewskich w Warszawie, Pałacu Branickich w Białymstoku. Jesteśmy tam, gdzie inwestorzy oczekują innowacyjnego, świeżego spojrzenia na zieleń w zurbanizowanej przestrzeni tworzonej dla nowoczesnego i wymagającego nowych standardów człowieka. .”

Z tego opisu wyłania się obraz Park-M, jako firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej ze śmiałością patrzącej w przyszłość i planującą kolejne przedsięwzięcia. Jak zapewnia kadra zarządzająca, dotychczasowe osiągnięcia i plany są możliwe dzięki zgranemu, stale rozszerzającemu się gronu pracowników. Wielu z nich jest zatrudnionych w strukturach firmy od lat, rozwija się i awansuje.

Ambitne plany na przyszłość

Jaka przyszłość czeka Park-M? Gdzie będzie za kilka lat? „Mamy wiele pomysłów, które jako zespół Park-M zamierzamy zrealizować wraz z  naszymi partnerami biznesowymi” – potwierdza prezes firmy Krzysztof Mróz. „Jako zespół działamy prężnie i wspieramy naszych klientów na terenie całego kraju. Coraz częściej myślimy by rozszerzyć horyzonty i zacząć ekspansję zagraniczną. Jedno jest pewne – nie zwalniamy tempa. Dorównujemy kroku dynamicznym zmianom na rynku, a nawet je wyprzedzamy. Naszą ambicją jest bycie liderem, dlatego od 25 lat z przyjemnością korzystamy z światowych trendów, a także je wzbogacamy.”

Słysząc takie słowa z ust prezesa firmy, pozostaje nam z niecierpliwością czekać na nadchodzące zmiany. Wiedząc, jak ambitny i rozwojowy jest zespół Park-M, warto poznać możliwości zatrudnienia oraz rozwoju w jego strukturach.

Tekst sponsorowany

Reklama