Pamiętajcie o ogrodach w MCK Sokół ma już XV lat! Jubileuszowa edycja zbliża się wielkimi krokami!

Idzie wiosna! A skąd to wiemy? Bo jednym z jej zwiastunów obok pierwszych promieni ciepłego słońca i pierwszych kwiatów jest coroczny wiosenny festiwal "Pamiętajcie o ogrodach" organizowany w MCK Sokół. W tym roku z racji XV jubileuszu wystąpią wyjątkowe gwiazdy. Od czwartku do soboty 21- 23 marca na festiwalowej scenie zaplanowano prawdziwą ucztę dla miłośników dobrej polskiej muzyki. Zaprezentują się Dorota Miśkiewicz, Fisz Emade Tworzywo oraz Magda Umer i Mumio. 

Renault2

Pierwszego dnia festiwalu zapraszamy na wyjątkowy wieczór w towarzystwie wokalistki Doroty Miśkiewicz wraz z zespołem, która zaprezentuje repertuar pochodzący z spektaklu muzycznym "Wieczorem z poezją" Józefa Czechowicza okraszonego muzyką Włodka Pawlika. Pojawią się również utwory pochodzące z płyty "Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci" przygotowane wraz z zespołem Kwadrofonik. Nie zabraknie również akcentów będących pokłosiem długoletniej muzycznej przyjaźni artystki z Grzegorzem Turnauem.

Drugi dzień festiwalu to podróż muzyczna do lat 80. Wszystko to za sprawą Fisza i jago brata Emade, którzy do Nowego Sącza przyjadą z najnowszym albumem "Radar". "Na płycie znajdują się utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem" - piszą organizatorzy. Siła ich muzyki z pewności udzieli się zebranej publiczności.

Na zakończenie festiwalu będzie wisienka na torcie czyli koncert Magdy Umer, która wraz z Mumio zaprezentuje spektakl "Przybora na 102". Zabawny i dowcipny klimat z nutką refleksyjności i wzruszenia z pewnością trafi w gusta wielu miłośników aksamitnego głosu artystki.

Bilety w sprzedaży od 21 lutego w kasie MCK SOKÓŁ oraz online. Rezerwacje od 22 lutego w miarę wolnych miejsc.

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.