Otworzyli nowoczesne boisko przy MZS nr 6

W środę w Gorlicach doszło do oficjalnego otwarcia nowego boiska szkolnego, które mieści się przy Miejskim Zespole Szkół nr 6.

wsb3

W uroczystości brał udział m.in. Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Stanisław Sorys oraz burmistrz miasta Rafał Kukla.

- Serdecznie dziękuję Panu wicemarszałkowi oraz całemu zarządowi województwa za ogromny wkład w powstanie tego boiska - mówił Kukla.

- Nowy, piękny obiekt będzie z pewnością dobrze służyć uczniom "szóstki" - dodał.

Czytaj również: Sędzia oświadczył się… na meczu A klasy! Zobacz WIDEO

Zadanie „Przebudowa boiska szkolnego przy Miejskim Zespole Szkół nr 6 przy ul. Hallera w Gorlicach” objęło: demontaż płyt chodnikowych, wymianę podbudowy, wykonanie płyty betonowej z odwodnieniem liniowym (włączenie do istn. kanalizacji deszczowej), założenie nawierzchni panelowo-elastycznej polipropylenowej, montowanej z gotowych elementów, malowanie linii pól do gry: w piłkę ręczną, siatkówkę, dostawę i montaż wyposażenia sportowego: bramki, zestaw do siatkówki, wykonanie piłkochwytów, uzupełnienie traktów pieszych i drogi dojazdowej (korekta) oraz niwelację skarp i uporządkowanie zieleni niskiej w postaci pielęgnowanych trawników.

Projekt „Małopolskie Boiska" zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Wykonawcą robót przy MZS nr 6 była firma Speed Invest Sp. z o.o.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: UM Gorlice

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.