Sędzia oświadczył się… na meczu A klasy! Zobacz WIDEO

Do iście niecodziennego zdarzenia doszło w przerwie meczu A klasy nowosądeckiej pomiędzy LKS Ubiad a Hartem Tęgoborze (0:5).

WSB2020

Oto bowiem arbiter główny spotkania Jakub Sromek z Nowosądeckiej Komisji Sędziowskiej oświadczył się swojej wybrance w obecności piłkarzy, kibiców oraz najbliższych, którzy pomagali mu w tym wyjątkowym dniu.

Czytaj również: Szurek na Sportowo (1). Piłkarz Sandecji wypożyczony z Cracovii został studentem – wywiad z Radosławem Kanachem, nie tylko o piłce

Jak do tego doszło relacjonuje arbiter, który był wówczas naocznym świadkiem tego zdarzenia Damian Szczerba.

W tym miejscu można zobaczyć nagranie z całej akcji.

- Jakub najpierw poprosił, aby przydzielono go na mecz w rodzinnej miejscowości, skąd pochodzi i gdzie przebywała w tym dniu jego dziewczyna. Później już w przerwie, przy udziale obydwu drużyn i swoich asystentów spomiędzy szpaleru pojawił się arbiter z pierścionkiem zaręczynowym. Ktoś w międzyczasie z trybun podał bukiet róż, a w tle wybuchły sztuczne ognie. Wybranka powiedziała „tak”…a dzielny sędzia dokończył zawody, zbierając po nich gratulacje od wszystkich uczestników spotkania – informuje.

Parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Współpraca: Damian Szczerba

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.