Edyta Geppert znów w Nowym Sączu!

13 grudnia o godzinie 19:30, po ponad rocznej przerwie w Małopolskim Centrum Kulturalnym SOKÓŁ, po raz kolejny swój niezwykły recital zaprezentuje wybitna polska piosenkarka Edyta Geppert.

W trakcie recitalu słuchacze będą mogli usłyszeć zarówno największe przeboje artystki, jak i te mniej popularne, do których teksty napisali, m.in. Agnieszka Osiecka, Magdalena Czapińska, Jacek Cygan, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta czy Jerzy Ficowski.

Tego wieczoru sądecka publiczność usłyszy muzykę kompozytorów, którzy współpracowali z wokalistką na przestrzeni ponad 35 lat jej drogi artystycznej. Wśród nich znaleźli się: Włodzimierz Korcz, Seweryn Krajewski, Andrzej Rybiński, Jerzy Satanowski, Henryk Alber i wielu innych.

Proponowany przez artystkę autorski koncert będzie ubogacony piosenkami: lirycznymi, poetyckimi, dramatycznymi, a nawet kabaretowymi – co tylko pokazuje wszechstronność i spectrum możliwości wokalnych Edyty Geppert.

Bilety na koncert rozeszły się w błyskawicznym tempie!

Czytaj też:

“Paczki wsparcia” dla osób z niepełnosprawnościami

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.