Ósemka zaprasza na Dzień Otwarty!

W sobotę 4 marca o godz. 9.00 Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Jagiełły w Nowym Sączu zaprasza dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty.

Podczas dwugodzinnego spotkania osoby, które zdecydują się odwiedzić progi naszej szkoły, będą mieli okazję zapoznać się z pracą i funkcjonowaniem placówki, zwiedzić sale lekcyjne, porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i uczniami, a także uczestniczyć w szeregu atrakcji. Najmłodszych gości przywitają animatorzy z grupy Animaniak, którzy z uśmiechem zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy – mówi Agnieszka Wenczyńska z SP nr 8.

Ponadto w programie doświadczenia i eksperymenty w ,,Małym laboratorium”, wystawa zwierząt, warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe, gry i zabawy z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, malowanie twarzy, balonowe zoo, pokaz tańca, wspólne muzykowanie oraz inne atrakcje.

Źródło i fot. SP nr 8.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.