Open the MAS już w Nowym Sączu

4 lutego (sobota) na terenie Galerii Trzy Korony o godz. 12.00 (zapisy w godzinach 10.00-11.30) odbędzie się Open the MAS. Co to takiego?

– Open The MAS to odpowiedź na modę, która pojawiła się w Polsce stosunkowo niedawno, czyli Escape Room. My, w odróżnieniu od takich klasycznych pokojów różnimy się tym, że nasze wydarzenie odbędzie się na ogromnym terenie jakim jest Galeria Trzy Korony. Na piętrach galerii będą znajdowały się punkty, przy których będą zagadki do rozwiązania. Za rozwiązanie wszystkich zdobywa się punkty, które umożliwią przedostanie się na poziom wyżej (im wyżej, tym trudniej) – mówi Bartosz Jawor ze Stowarzyszenia Młodzi Aktywni, jednego z głównych organizatorów zabawy.

Wygrywa ten, kto najszybciej poradzi sobie z wszystkimi zagadkami.

Aby się zapisać, trzeba rozwiązać zagadkę i wysłać odpowiedź w prywatnej wiadomości na fanpage stowarzyszenia na Facebooku.

Open the MAS organizują: Młodzi Aktywni, Open The Door Nowy Sącz, Stowarzyszenie ORION, Stowarzyszenie Dla Miasta (Nowy Sącz), Galeria Trzy Korony oraz B-Promotion. Całą imprezę poprowadzi DJ Norbi. Nie zabraknie również konkursów. Zwycięzcy Open The MAS otrzymają nagrody od sponsorów.

Wszystkie informacje znajdują się w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1212158365498402/

Fot. Z arch. UM NS –Nowosądecki Festiwal Kolorów.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.