Pierwszy dzień festiwalu szybko minął. W sobotę dla Sądeckiego Hospicjum zagrali: Pozytywka, Neal Cassady, Fraktale, Hot Streak oraz TFB. Niestety pogoda nie dopisała, przez co publiczność składała się z zaledwie garstki sądeczan. Jednak kto nie był, niech żałuje, bo naprawdę było czego posłuchać. Jesteśmy zwolennikami drugiej szansy, dlatego mamy nadzieję, że w niedzielę z niej skorzystacie.

Renault2

Młodsi uczestnicy festiwalu z chęcią testowali nowe atrakcje Małopolskiego Parku Rekreacji Przestrzennej, wspinając się po linach, skacząc na trampolinach, czy bujając się na huśtawkach. Chętni mogli skorzystać też z loterii fantowej z atrakcyjnymi nagrodami.

Nie można zapomnieć o tym, że One Heart Festival to nie tylko dobra zabawa, ale i szczytny cel. Fundusze zebrane podczas imprezy przeznaczone będą na zakup środków higienicznych dla Towarzystwa Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum.

Organizatorem wyjątkowego wydarzenia jest fundacja Garda. Wśród sponsorów znaleźli się: DAKO, Wiśniowski NORLYS POLAND, Alu4U, Ibis Styles Nowy Sącz, JUMP MANIA - Park Trampolin, Scepter.pl, Naturalna Woda Mineralna Piwniczanka, Lody Koral, MOTO SOWA Wojciech Sowa, Fiat.

Przed nami kolejny dzień imprezy. W niedzielę zabawa rozpocznie się o godzinie 11. niezwykłą bitwą Breakdance. Wszyscy chętni do uczestnictwa w rywalizacji będą mogli zarejestrować się już o godzinie 10:00 w biurze zawodów. Tancerze podzieleni zostaną na trzy kategorie wiekowe: do 10 lat, 10-15 lat, powyżej 16 lat, a w jury zasiądą: Bboy Pele, Bboy Citos, Bboy Bomba. Zawodnicy tańczyć będą do muzyki przygotowanej przez organizatorów, a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Drugiego dnia One Heart Festival na scenie zaprezentują się zespoły: Bas Tajpan & Bob One, Maniek & Bartez, Yassato, Nalewka oraz Buki & RDK & Matys SLK. Pojawi się także Niezależna Or_kiestra i Chór Młodzieżowy oraz Mirosław Witkowski z widowiskowym projektem ,,Mozart Kontra Sinatra Aktywizacja Integracyjna przez Sztukę", o którym pisaliśmy kiedyś TUTAJ.

Oprócz tego w niedzielę zobaczyć będzie można pokazy sztuk walki oraz występ akrobatyczny w wykonaniu ScreamoTrickz.

Miejmy nadzieję, że tym razem pogoda dopisze, a nawet jeśli nie, to zjawicie się z parasolami i w ciepłych kurtkach, aby dobrze się bawić i jednocześnie pomagać. Czekamy na Was!

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.