DK 75: zgubna prędkość.... Bariera przebiła samochód

21 września około godziny 21.23  strażacy z Krynicy Zdroju oraz druhowie ochotnicy z Mochnaczki Niżnej pospieszyli na pomoc osobie poszkodowanej w wypadku na "krajówce" w Mochnaczce.

"Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze krajowej nr 75 doszło do zderzenia samochodu osobowego z barierą energochłonną. Pojazd znajdował się częściowo na jednym pasie drogi z wbitą barierą na całej długości samochodu i wystającą na drugi pas ruchu drogowego. Na miejscu zdarzenia znajdowała się Policja, która wstrzymała ruch w obydwu kierunkach. Podróżująca w samochodzie osoba została poszkodowana i znajdowała się w radiowozie" - relacjonują strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie, która w wyniku wypadku została poszkodowana.  Przeszukali też okolicę aby sprawdzić czy ktoś jeszcze nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

"Nie odnaleziono nikogo. Strażacy  rozkręcili i odcięli uszkodzoną barierę energochłonną w celu usunięcia pojazdu na pobocze drogi. Działania  trwały godzinę" - czytamy w strażackiej relacji.

zdjęcia: PSP

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.