Olszana. Dachowanie samochodu, cztery osoby poszkodowane. Na miejsce leci LPR

Olszana. Dachowanie samochodu, cztery osoby poszkodowane. Na miejsce leci LPR

Olszana, Olszanka

Trwa interwencja służb w miejscowości Olszana. Zgłoszenie napłynęło po godzinie 16:30. Mówiło o tym, że dachował samochód osobowy. Na miejsce udała się Straż Pożarna, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Incydent potwierdza w rozmowie z naszą redakcją komendant Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu st. bryg. Paweł Motyka.

– Zdarzenie miało miejsce po godzinie 16:30. Samochodem podróżowały łącznie cztery osoby, z czego dwie wyszły z niego o własnych siłach a dwie były zakleszczone, trzeba było je wydobyć z pojazdu. Na miejsce leci śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – mówi w rozmowie z portalem DTS24 komendant st. bryg. Paweł Motyka.

Działania podjęli strażacy z JRG 2 Nowy Sącz a także OSP Olszana i OSP Olszanka. Pomimo złej pogody udało się zadysponować Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

AKTUALIZACJA: Działania strażaków polegały na wydobyciu z pojazdu dwóch zakleszczonych osób. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala w Nowym Sączu, z kolei jedna została zabrana przez LPR do szpitala w Brzesku. Na miejscu czynności we własnym zakresie prowadzi Policja.

Czytaj także: Specjalnie dla DTS24. „Twarz Romów” – Bogdan Trojanek komentuje zachowanie Midasa

Fot. Małopolska 112
Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama