Okradli kantor. Za informacje właściciel płaci 10 tysięcy złotych

Dzień przed Sylwestrem (30 grudnia) około 18.30 dwóch mężczyzn okradło kantor znajdujący się w sklepie Intermarche w Krynicy-Zdroju. Właściciel szuka sprawców na własną rękę. Prosi ludzi o pomoc w udostępnieniu nagrania z monitoringu i identyfikacji złodziei. W zamian za informacje proponuje nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. 

– Sądecka Policja w dniu 30 grudnia 2019 roku otrzymała zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego z kantorów wymiany walut w Krynicy-Zdroju. Funkcjonariusze na chwilę obecną prowadzą intensywne czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców tej kradzieży. Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania nie udzielamy szczegółowych informacji w tej sprawie – poinformowała naszą redakcję Aneta Izworska z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Jak informuje właściciel, tego dnia dwóch mężczyzn kręciło się wokół sklepu już od 17.20. Mieli na głowach kaptury i zachowywali się podejrzanie. Jeden z nich był ubrany w kurtkę prawdopodobnie firmy Spyder z pomarańczowym pasem wzdłuż zamka, który wyglądał jak naklejona taśma. Drugi tzw. ,,zwiadowca” miał kurtkę z kapturem obszytym futrem.

,,Ten właśnie stał głównie przy wózkach sklepowych w holu przed kantorem. Miał w ręce telefon oraz okulary z ,,noskiem” – atrapą. Zobaczcie sami na załączonym materiale. Proszę wszystkich, którzy mogli cokolwiek zauważyć, bądź są w posiadaniu jakichkolwiek informacji o kontakt. Może ktoś z Was zwrócił uwagę na jakiś szczegół, może ci złodzieje wynajmowali od kogoś z Was pokój, a może są mieszkańcami naszego miasta lub okolic. Może mieli w tym rejonie zaparkowany samochód… Każdy szczegół może okazać się pomocny” – pisze na portalu społecznościowym Łukasz Czarnecki.

Ma również nadzieję, że ktoś ktoś miał włączoną kamerkę samochodową przy parkingu sklepu, albo przejeżdżał tamtędy między 17.20, a 19. Dla kogoś, kto przyczyni się do ujęcia sprawcy pan Łukasz wyznaczył nagrodę – 10 tysięcy złotych. Kontakt pod numerem telefonu: 518 996 323.

Więcej informacji wkrótce.

Opublikowany przez Łukasza Czarneckiego Sobota, 4 stycznia 2020

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.