11-letni Paweł z Nowego Sącza w „Pytaniu na śniadanie” TVP2

11- letni Paweł z Nowego Sącza wraz z mamą był dziś gościem w programie „Pytanie na śniadanie” emitowanym na antenie TVP2. Utalentowany chłopak najpierw zachwycił wszystkich widzów trzeciej edycji The Voice Kids. Dziś o swoim występie, o relacji z mamą oraz o pasji do muzyki opowiadał jako gość w programie śniadaniowym. Wykonał również utwór napisany dla mamy, którym rozczulił widzów. 

wsb3

Podczas sobotniego odcinka talent show Paweł Madzia wzruszył swoją interpretacją piosenki Zbigniewa Wodeckiego i Kayah „Chwytaj dzień”. Poproszony o zaśpiewanie drugiej piosenki, zaśpiewał tę, która była jego prezentem z okazji dnia mamy. Dziś zanim zasiadł na kanapie wraz z prowadzącymi Idą Nowakowską i Łukaszem Nowickim ponownie zaśpiewał wzruszający utwór.

Relację, którą mam z synem budowaliśmy od urodzenia. Mam dwóch synów, których bardzo kocham. Odkąd się urodzili bardzo dużo poświęcam im czasu: razem czytaliśmy bajki, opowiadałam im wymyślone historie, które miały ich usypiać, choć czasem efekt był odwrotny, bo chcieli wiedzieć co będzie dalej – mówiła w programie mama Pawła.

Paweł na co dzień uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 18, a swój głos szkoli pod okiem trenerki wokalnej Izabeli Mytnik oraz uczęszcza na grupowe zajęcia wokalne Ireny Górowskiej w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Jest także uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej, w klasie fortepianu. Zapytany o to, czy koledzy ze szkoły wiedzą, że śpiewa i gra, odpowiedział, że bardzo mu kibicują i go wspierają.

-Mam bardzo dobrych kolegów – mówił Paweł.

 

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]