Oficjalnie Jakub Prokopowicz zastąpił Martę Porembę w Radzie Miasta

Oficjalnie Jakub Prokopowicz zastąpił Martę Porembę w Radzie Miasta

Oficjalnie od dzisiaj (17 stycznia) Jakub Prokopowicz zasiada w Radzie Miasta Nowego Sącza. Na sesji nadzwyczajnej złożył uroczyste ślubowanie. Mandat objął po tym, jak Marta Poremba została dyrektorką Wydziału Inwestycji i musiała zrezygnować ze swojej funkcji. Zmieniono również skład komisji w których zasiadała.

W Radzie Miasta miał zastąpić ją Dariusz Izworski, który osiągnął drugi wynik w okręgu numer 4. W wyborach samorządowych zagłosowało na niego 200 osób, jednak ostatecznie nie przyjął mandatu. Wkrótce został zatrudniony przez prezydenta Ludomira Handzla w biurze prasowym ratusza.

Również Robert Berdychowski, który uplasował się na trzecim miejscu (198 głosów) nie wyraził zgody na zasiadanie w Radzie z ramienia Koalicji Nowosądeckiej. Ostatecznie mandat radnego przypadł Jakubowi Prokopowiczowi, który wybory samorządowe zakończył z wynikiem 111 głosów.

Jakub Prokopowicz ma 34 lata. Jest żonaty i ma trójkę dzieci. Prowadzi własną firmę, a dodatkowo jest asystentem rzeczoznawcy samochodowego. Ukończył studia na kierunku Mechatronika w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu.

Fot. Kinga Nikiel-Bielak / facebook Marta Poremba 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.