Odkryj geologiczne perły Gorlic i Bardejowa. Odbierz lub pobierz folder! [PDF]

To będzie turystyczna gratka! Ze względu na położenie w sercu polskich Karpat, Gorlice i Bardejów skrywają wiele geologicznych „pereł”, które już niebawem odkryją turyści.

wsb3

Jak informuje witryna internetowa Urzędu Miejskiego w Gorlicach dotarcie do nich i ich promocję ułatwi z pewnością najnowsza publikacja pt. „Geologiczne atrakcje pogranicza gorlicko-bardejowskiego".

Czytaj również: Sędzia oświadczył się… na meczu A klasy! Zobacz WIDEO

Folder stworzono w dwóch językach: polskim i słowackim. Wydawnictwo zawiera to, co najważniejsze, czyli informacje o obiektach geoturystycznych wraz z przydatną mapką. Gorlice przedstawiono, jako kolebkę przemysłu naftowego, zaś Bardejów jako miejscowość uzdrowiskową.

Wydawnictwo dostępne jest za darmo, m.in. w Pawilonie Historii Miasta Gorlice, można je także ściągnąć w wersji cyfrowej ze strony gorlice.pl (TUTAJ). Nakład publikacji to aż 10 000 egzemplarzy. Autorem tekstu jest Andrzej Piecuch gorlicki przewodnik, autor wielu książek i przewodników.

Publikację wydano w ramach projektu Miasta Gorlice „Geoturystyka szansą na rozwój pogranicza polsko-słowackiego”, który uzyskał dofinansowanie z Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: UM Gorlice

NATURHOUSE

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.