Od dzisiaj można głosować na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku

Rozpoczęło się głosowanie SMS na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny w roku 2021, organizowanego przez Stowarzyszenie Dla Miasta (Nowy Sącz). Najpopularniejszym Sportowcem zostanie jedna ze 107 osób, zgłoszonych w tym roku do Plebiscytu. Będzie on przebiegał dwuetapowo. 

 Kibice, kluby sportowe oraz instytucje zgłosiły w tej edycji ponad 100 kandydatów! To rekord w XIX letniej historii tego konkursu. Poczynając od godziny 14.00 rozpocznie się 1 etap Plebiscytu, z którego wybierzemy Finalistów – mówi Tomasz Michałowski, prezes Stowarzyszenia dla Miasta.

Pierwszy etap głosowania trwa od 5 stycznia br., do 26 stycznia 2022 roku. Drugi będzie się rozgrywał 27 styczna do 6 lutego 2022 roku. Podsumowanie XIX edycji plebiscytu i ogłoszenie ostatecznych wyników głosowania odbędzie w lutym.

Jak można oddawać swoje głosy?

Głosowanie na kandydatów odbywać się będzie za pomocą SMS (koszt 1 sms to 2 złote netto plus 22% VAT ).
Głosujący na kandydata może wysyłać nieograniczana ilość SMSów na swojego kandydata. Wynik głosowania SMS będzie dostępny on-line (wykres graficzny w formie uzyskanych procentów głosów). Po pierwszym etapie głosowanie organizator zakwalifikuje do rundy finałowej Plebiscytu od 10 do 20 sportowców wg. największej liczby głosów. O liczbie finalistów decyduje Organizator Konkursu – czytamy w oficjalnym regulaminie XIX Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku.

Każdy ze sportowców będzie miał przyporządkowany inny numer wg. wzoru – numer: 72480, treść: TYP.SR.x 1,2,3 itd. (obok sportowca będzie wymieniona dyscyplina jaką uprawia). Głosowanie za pomocą SMS obsługuje firma ATOMSMS.PL.

ZOBACZ link, pod którym na bieżąco można śledzić głosowanie, a przy okazji zapoznać się z pełną listą sportowców oraz dyscypliny, które reprezentują. 

Przypomnijmy, iż tegorocznymi  faworytami są m.in. kajakarze kadry narodowej: Klaudia Zwolińska (piąta na IO w Tokio) oraz jej kolega Grzegorz Hedwig  – również tegoroczny olimpijczyk. Ze swoim świetnym czwartym miejscem na MŚ w Bratysławie, powalczy o wygraną – Michał Pasiut. Spore szanse ma także Kamil Rośka, brązowy medalista w ampfutbolu na Mistrzostwach Europy w Krakowie. O wygraną z pewnością powalczą również drużyny zespołowe: piłkarska Sandecja Nowy Sącz oraz siatkarski Dunajec

Codziennie na oficjalnym fanpage’u – Stowarzyszenia Dla Miasta, prezentowane będą sylwetki nominowanych oraz numery pod jakimi będzie można oddawać swoje głosy (SMS).

Cały regulamin dotyczący XIX edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny można odnaleźć TUTAJ. Pozostaje on również do wglądu w siedzibie Stowarzyszenia Dla Miasta, ulica Wyszyńskiego 3 w Nowym Sączu.

Czytaj też:

Ludzie będą tracić majątki – uprzedza Roman Kluska analizując rachunki jakie płaci jego gospodarstwo 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.