Krynica-Zdrój. Potrącenie pieszej. Kobieta nie przechodziła przez pasy

Policja, potrącenie, Krynica-Zdrój

Do potrącenia pieszej doszło dzisiejszego wieczora w Krynicy-Zdroju. Kobieta przechodziła poza przejściem dla pieszych. Trafiła do szpitala. To kolejne potrącenie pieszej na sądeckich drogach dzisiejszego dnia.

Jak wynika z ustaleń Policji, piesza przechodziła przez jezdnię w rejonie ulicy Piłsudskiego w Krynicy-Zdroju. – Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 18.00. Piesza została potrącona poza przejściem dla pieszych przez kierowcę samochodu marki Suzuki. Kobieta trafiła do szpitala – poinformowała naszą redakcję asp. sztab. Barbara Szczerba z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Obecnie w miejscu potrącenia nie ma już utrudnień. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

To drugie potrącenie pieszej dzisiejszego dnia. Do pierwszego doszło dzisiaj rano w Nowym Sącz. 63-latka została potrącona na pasach przez autobus. Zmarła w szpitalu. O tym informujemy TUTAJ.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.