Obrońca Łukasz Kosakiewicz – nowym zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz

31-letni piłkarz podpisał umowę z “Biało-Czarnymi” do końca sezonu. Zawiera ona również opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Ostatnio obrońca reprezentował barwy drugoligowego – Znicza Pruszków.

 – Łukasz Kosakiewicz, to nasz drugi zimowy transfer, który podniesie rywalizacje oraz jakość w drużynie. Cieszymy się, że zawodnik z bardzo dużym doświadczeniem i obyciem między innymi w Ekstraklasie – zasila szeregi naszego klubu – mówi Miłosz Jańczyk, prezes MKS Sandecji S.A.

Urodził się w Szczecinie. Początkowe lata swojej kariery piłkarskiej, Kosakiewicz spędził w Energetyku Gryfino, by w sezonie 2009/2010 zadebiutować w III lidze jako zawodnik Regi Trzebiatów. Występował także w Chojniczance Chojnice, Koronie Kielce czy Widzewie Łódź. W ekstraklasie rozegrał do tej pory 54 spotkania.

Przypomnijmy, iż to nie jedyny transfer w ostatnim czasie. Na początku tego roku, szeregi Sandecji Nowy Sącz zasilił wypożyczony z Lechii Gdańsk – napastnik Łukasz Zjawiński.

Obecnie drużyna Dariusza Dudki jest w fazie przygotowań do rundy wiosennej, piłkarskiej I ligi. Pierwsze sparingi rozpoczynają się już 21 stycznia, od meczu z Ruchem Chorzów.

fot. MKS Sandecja Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.