O tym, jak dwaj fotograficy przypadkiem spotkali się w Gruzji, czyli wystawa prac Andrzeja Klimkowskiego i Janusza Miczka

Już jutro dwaj wspaniali fotograficy: Andrzej Klimkowski i Janusz Miczek zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej "Gruzja - krajobrazy, monastyry, ludzie". W jednym miejscu spotkają się dwie ciekawe osobowości i dwa punkty widzenia tego samego miejsca, w którym  przez przypadek znaleźli się artyści 

KorzennaW2020

Wszystkich tych, którzy nigdy nie byli w Gruzji, a chcieliby zobaczyć jak wygląda ten kraj  zapraszamy jutro do zabytkowych piwnic Sądeckiej Biblioteki Publicznej o godz. 17. Będzie można obejrzeć fotografie, porozmawiać z autorami wystawy oraz dowiedzieć się więcej o tym, jak to się stało, że zupełnie przypadkowo znaleźli się w Gruzji.

Wystawa będzie artystycznym owocem pracy, pełnym wspomnień, które okazały się na tyle fascynujące, że stały się przyczynkiem do zorganizowania wspólnej wystawy.

MebleBugajski

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.