O Sandecji w „Przeglądzie Sportowym”: To był wstyd!

W dzisiejszym „Przeglądzie Sportowym” odniesiono się do spadku piłkarzy Sandecji z Lotto Ekstraklasy.

Renault2

- Sandecja nie sprostała lidze pod względem sportowym, organizacyjnym, finansowym i infrastrukturalnym. Czyli pod każdym, który ma znaczenie. Przez rok trzeba było tolerować to dziwowisko – klub siedzibę miał w Nowym Sączu, ale swoje mecze rozgrywał w oddalonej o 75 kilometrów Niecieczy, a w decydującym o utrzymaniu meczu, jego umowny dom był jeszcze dalej, bo z Sącza do Mielca jest 115 kilometrów – napisał dziennikarz PS Antoni Bugajski.

- Bo może jednak miasta, w którym działa i inwestuje paru znaczących w polskim biznesie milionerów, nie stać na klub w piłkarskiej ekstraklasie? To żaden wstyd, wystarczy głośno powiedzieć. Wstydem jest przyjmowanie rywali przez cały rok w odległej wiosce bez żadnych starań, by absurdalny układ w dającej się przewidzieć rzeczywistości zmienić. W ten sposób Sandecja stała się problemem całej ekstraklasy, który właśnie został rozwiązany – dodał Bugajski.

Cały materiał można przeczytać w tym miejscu: LINK.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Przegląd Sportowy

Fot. Sandecja.pl/Jarosława Para

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.