O Sandecji głośno w Chorwacji. Niestety nie mamy powodu do dumy

O Sandecji głośno w Chorwacji. Niestety nie mamy powodu do dumy

Grupka Polaków pozostawiła po sobie niechlubne pamiątki w Srimie w Chorwacji. W piątkowy poranek oczom mieszkańców nadmorskiej miejscowości ukazały się czerwone napisy „J***ć Wisłę” i „KKS Sandecja” na betonowych ścianach przy brzegu. O sprawie poinformował 5 lipca Šibenski Portal.

Jak donoszą Chorwaci, wieczorem turyści wjechali na plażę samochodem z polskimi tablicami rejestracyjnymi. Było to dwóch lub trzech dorosłych oraz kilkoro dzieci. Według mieszkańców do późnej nocy hałasowali i rzucali kamieniami, które uderzały w zacumowane przy brzegu łodzie. Rozmówcy Šibenskiego Portalu przypuszczają, że to właśnie plażowi imprezowicze są autorami napisów.

Chorwaci są zszokowani zachowaniem Polaków. Przyznają, że nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzyło.

Dziennikarze miejscowego portalu informacyjnego szybko odkryli, że czerwone napisy zawierają nazwy polskich klubów piłkarskich. Wywnioskowali też, że najprawdopodobniej fani Sandecji nie lubią Wisły.

Šibenski Portal zamieścił nawet pod swoim artykułem film z 2017 roku, pokazujący zachowanie kibiców Sandecji na meczu z Wisłą-Kraków.

źródło: Šibenski Portal

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.