O medycynie naturalnej z Beatą Miłkowską

O medycynie naturalnej z Beatą Miłkowską

Stowarzyszenie Sądecka Kooperatywa zaprasza jutro (piątek, 11 sierpnia) do Miasteczka Multimedialnego MMC Brainville w Nowym Sączu na spotkanie z Beatą Miłkowską z Wrocławia, terapeutką, od 20 lat zajmującą się medycyną naturalną. Początek spotkania o godz. 18. – Beata Miłkowska zajmuje się prowadzeniem Centrum Medycyny Komplementarnej i Przyczynowej VMedica we Wrocławiu, gdzie z wraz z zespołem terapeutów kierują się zasadami szkoły BnR . Jest to szkoła zajmująca się człowiekiem holistycznie w oparciu o bardzo szeroką wiedzę z zakresu medycyny naturalnej w tym chińskiej, komórkowej i informacyjnej – mówi Janusz Trzciński ze Stowarzyszenia Kooperatywa. 

Spotkanie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia: terapeutów, dietetyków oraz potencjalnych pacjentów. Wykład odbędzie się 11 sierpnia 2017 o godz. 18 w Miasteczku Multimedialnym w Nowym Sączu.

– Wstęp na spotkanie jest wolny. Zapraszamy jednak już na godzinę 17.30, gdyż przed wykładem będzie mały ”Ryneczek Kooperatywy ” z ofertą zgodną z tematem wykładu. Będzie można kupić między innymi  literaturę prozdrowotną i ekologiczne kosmetyki – zaprasza Janusz Trzciński.

Fot. Ilustracyjne – pixabay; Stowarzyszenie Sądecka Kooperatywa. 

Reklama