Nowy Sącz: znów stłuczka na tak zwanym ,,dzikim rondzie"

Wczoraj (17 lutego) około 13:15 w Nowym Sączu doszło do czołowo-bocznego zderzenia dwóch samochodów osobowych: Peugeot 2008 oraz Mitsubishi ASX. Kolizja miała miejsce na skrzyżowaniu ulicy 1 Brygady z Alejami Piłsudskiego.

Renault2

- Samochodami podróżowały same kierujące, które opuściły pojazdy o własnych siłach i nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Jezdnia była częściowo zablokowana przez uszkodzonego Peugeota. Mitsubishi znajdowało się na pasie wyłączonym z ruchu, nie powodując utrudnień - relacjonują funkcjonariusze PSP.

Strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zabezpieczyli miejsce zdarzenia, dokonali sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i usunęli na pobocze pozostałości po kolizji. Zniszczone auta przemieścili na pas wyłączony z ruchu.

Policjanci pracowali na miejscu nad ustaleniem okoliczności zdarzenia.

Tak zwane ,,dzikie rondo" to jedno z najbardziej kolizyjnych miejsc w Nowym Sączu. O innym ze zdarzeń drogowych w tamtym miejscu pisaliśmy TUTAJ.

fot. PSP w Nowym Sączu

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.