Zderzenie dwóch osobówek na tak zwanym ,,dzikim rondzie"

Dwie kobiety trafiły do szpitala po zderzeniu osobówek na tak zwanym ,,dzikim rondzie" na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu. Do wypadku doszło wczoraj około 8:45. Gdy służby przybyły na miejsce, zniszczony Ford Fiesta znajdował się poza jezdnią, a Skoda Fabia na bocznym pasie jezdni.

wsb3

Samochodami podróżowały same kierujące. Obie kobiety wysiadły z pojazdów o własnych siłach. Nie miały widocznych obrażeń i nie skarżyły się na dolegliwości, jednak po przebadaniu zostały przewiezione przez karetki pogotowia ratunkowego do szpitala.

- Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przed dostępem osób postronnych, rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu samochodach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych wyciekłych z uszkodzonej Skody oraz usunięciu z jezdni elementów powypadkowych - relacjonują funkcjonariusze PSP.

fot. PSP w Nowym Sączu

MEDICOR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.