Nowy Sącz. Zderzenie osobówek, kilka osób trafiło do szpitala

Nowy Sącz. Zderzenie osobówek, kilka osób trafiło do szpitala

Zderzenie na ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu

Na ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch osobówek. Samochodami podróżowała m.in. czwórka dzieci – wszyscy trafili do szpitala.

Sytuacja miała miejsce w ubiegły wtorek (13 września) około godziny 17:00. Na ulicy Nawojowskiej zderzyły się samochody marki Renault i Peugeot. Podróżowało nimi w sumie siedem osób, w tym czwórka dzieci.

Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Nowym Sączu, byli tam już policjanci oraz ratownicy medyczni, a jeden z pasów ruchu był zablokowany. Strażacy zabezpieczyli teren, kierowali wahadłowo ruchem i odłączyli akumulatory z uszkodzonych samochodów. Dokonali też sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Ratownicy medyczni przetransportowali wszystkie osoby do szpitala karetkami, które dodatkowo przybyły na miejsce zdarzenia – relacjonują funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Po tym, jak policjanci zakończyli swoje działania, zepchnięto auta na pobocze i uprzątnięto z jedni pozostałości po zderzeniu. Na tym skończyła się trwająca ponad godzinę interwencja strażaków.

fot. KM PSP w Nowym Sączu


Czytaj też:

W pobliżu mostu heleńskiego znaleziono niewybuch

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama