Nowy Sącz: zderzenie na rondzie Solidarności. Jedna osoba w szpitalu

Wczoraj przed południem na rondzie Solidarności doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziono ją do szpitala. Około godziny 10:35 zadysponowano na miejsce zdarzenia zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu.

W wyniku zderzenia uszkodzone pojazdy częściowo blokowały rondo. Samochodami podróżowały łącznie trzy osoby. Jak relacjonują strażacy z PSP w Nowym Sączu, dwie z nich opuściły pojazd o własnych siłach i nie uskarżały się na żadne dolegliwości, natomiast jedna osoba została poszkodowana.

W momencie przybycia funkcjonariuszy PSP na miejsce zderzenia, osoba ta była ewakuowana z samochodu przez ratowników pogotowia ratunkowego. Przewiezioną ją do szpitala.

Działania strażaków trwały ponad godzinę. Odłączyli akumulatory w uszkodzonych autach, dokonali sorpcji płynów eksploatacyjnych, a także usunęli pozostałości z kolizji na pobocze. Samochody zostały zabrane z ronda przez pomoc drogową.

Na miejscu zostali funkcjonariusze policji, a także pozostałe osoby, które brały udział w zdarzeniu.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.