Urząd Marszałkowski zamknięty dla interesantów

Od dziś Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego jest zamknięty dla interesantów. Nie będzie można wejść zarówno do siedziby w Krakowie, jak i do zamiejscowych agend. Powodem jest pogarszająca się sytuacja epidemiologiczna w naszym regionie.

Jak informuje marszałek Witold Kozłowski w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie UMWM ,,załatwianie spraw będzie możliwe za pośrednictwem drogi telefonicznej, a także Dziennika Podawczego na ul. Racławickiej 56 poprzez domofon oraz za pomocą wystawionej na zewnątrz budynku urny wrzutowej na korespondencję”.

Osobiście nie będzie można spotkać się także z urzędnikami w agendach zamiejscowych UMWM, czyli w Nowym Sączu, Tarnowie i Oświęcimiu. Kontakt z pracownikami tych instytucji będzie możliwy tylko drogą telefoniczną lub mailową.

,,W nadchodzącym tygodniu tj. od 17 do 21 sierpnia Członkowie Zarządu realizują swoje zadania korzystając z możliwości pracy zdalnej. Wszelkie przyjmowanie stron zostaje zawieszone. Liczę na zrozumienie sytuacji w tym wyjątkowym czasie” – dodaje marszałek Kozłowski.

fot. UMWM

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.