Nowy Sącz. Zderzenie aut na skrzyżowaniu I Brygady i Alei Piłsudskiego. Kierowca w szpitalu

Nowy Sącz. Zderzenie aut na skrzyżowaniu I Brygady i Alei Piłsudskiego. Kierowca w szpitalu

straż, interwencja

Kilka chwil po godzinie 10:00 na skrzyżowaniu ulicy I Brygady i Alei Piłsudskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu zdarzenia pojawiła się Straż Pożarna, Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jedna osoba trafiła do szpitala. Trwają jeszcze działania Policji.

Drogowy incydent potwierdza w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu bryg. Marek Popradowski.

– W okolicach Hotelu Ibis zderzyły się dwa samochody: Toyota oraz Volkswagen. Ten pierwszy miał uszkodzenia przednie, z kolei Volkswagen był uszkodzony z boku. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby. Kierowca Toyoty trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego, które zdecydowało o przetransportowaniu poszkodowanego do szpitala. Na jednię nastąpił też wyciek płynów, strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i usunęli nieczystości. W ten sposób działania ratownicze zakończono. Na poboczu pozostały jeszcze obydwa samochody i Policja, która prowadzi działania we własnym zakresie – mówi bryg. Marek Popradowski w rozmowie z naszą redakcją.

Warunki drogowe są zmienne, Policja apeluje o ostrożność i uważną jazdę. To kolejny w ostatnim czasie incydent drogowy w naszym regionie. Wczoraj w wypadku drogowym życie stracił 25-latek. Pisaliśmy o tym – TUTAJ.

Share on twitter
Share on facebook