Nowy Sącz: zaginął trener Nawałka!

Nowy Sącz: zaginął trener Nawałka!

W Nowym Sączu uprowadzono Adama Nawałkę. Selekcjoner naszej reprezentacji piłkarskiej ostatni raz widziany był kilka dni temu na korytarzu redakcji „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” przy ul. Żywieckiej 25.

Gorączka przed piłkarskimi mistrzostwami świata sięga zenitu. Nasza reprezentacja nie wyjechała jeszcze do Rosji, a szaleństwo na punkcie kadry objawia się na każdym kroku, m.in. uprowadzeniem Adama Nawałki.

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze przed mistrzostwami ktoś zapragnął mieć trenera Nawałkę na własność – powiedział nam policjant prowadzący śledztwo w sprawie zaginięcia Adama Nawałki. – Mamy już pewne tropy i wygląda na to, że jakaś fanka piłki nożnej zapragnęła przed Mundialem mieć selekcjonera na własność. Dla dobra śledztwa nie mogę jednak w tej chwili więcej ujawnić.

Zaginięciem Nawałki najbardziej poruszona jest dbająca o czystość i porządek na Żywieckiej Bogumiła Śliwa:

Weszłam jak co rano na klatkę schodową budynku i pana Adama nie było, choć zwykle stał przy wejściu do redakcji. Wiele osób robiło sobie z nim zdjęcia. Nie mam pojęcia co się stało z Nawałką, chociaż wieczorem widziałam go w telewizji na zgrupowaniu kadry w Juracie.

Nagłym zniknięciem Nawałki zaniepokojona jest również administrująca budynkiem Wiktoria Majerska:

Bardzo nam brakuje trenera, zdążyliśmy się już mocno zżyć przez kilka miesięcy jego obecności. Mam nadzieję, że się znajdzie jeszcze przed mistrzostwami.

W podobnym tonie wypowiada się właścicielka pobliskiego studia krawieckiego „Złota Nitka” Cecylia Tokarczyk:

Jestem w szoku, że pan Adam nagle zniknął. Codziennie podziwiałam go za nienaganny ubiór i genialnie skrojony garnitur. Wielu klientów przychodziło do nas z życzeniem, iż chcą wyglądać jak Nawałka. Nie wszystkim niestety mogłam pomóc, bo z taką sylwetką jak Nawałka, to się trzeba urodzić.

Na prośbę wiadomych służb publikujemy zdjęcie Adama Nawałki z ul. Żywieckiej oraz krótki rysopis: wzrost 181 cm, szczupłej budowy ciała, włosy szpakowate, okulary, ubrany w idealnie dopasowany granatowy garnitur, białą koszulę i brązowe buty.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o losie zaginionego Adama Nawałki proszony jest o kontakt z redakcją DTS. Czeka nagroda – piłka z autografem… Adama Nawałki.

(olm)

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama