„Jak można się nudzić, jak można marudzić…” czyli I sądecki Festiwal Czasu Wolnego

Na sądeckim rynku odbyła się pierwsza edycja sądeckiego Festiwalu Czasu Wolnego. Atrakcje przyciągnęły całe rodziny, które w sposób aktywny spędzały słoneczny dzień wolny od pracy.

wsb3

Była to pierwsza tego typu impreza organizowana w naszym mieście. W programie wydarzenia znajdowały się propozycje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Stoiska na których wystawcy prezentowali różne formy aktywności cieszyły się dużym zainteresowaniem. Była również siłownia pod chmurką dla dzieci, bieżnie, rowerki oraz trampoliny.

Ogromną atrakcją byli także przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Historycznego w historycznych strojach oraz kajakarze, którzy na jeden dzień udostępnili swój sprzęt dzieciakom.

Podczas festiwalu zaprezentowało się  ponad dwadzieścia firm, instytucji i stowarzyszeń z Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego z propozycjami aktywnego spędzenia czasu popołudniami, w weekendy i w czasie zbliżających się wakacji.

Jestem przekonany, że impreza będzie miała charakter cykliczny. Być może w kolejnych latach dołączą inne firmy i instytucje, które mają w swojej ofercie ciekawe propozycje – mówił Tomasz Michałowski, z-ca dyrektora Wydziału Kultury, Sportu, Komunikacji Społecznej i Promocji.

 

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]