Nowy Sącz: wypadek za wypadkiem. Kolizja za kolizją

W ciągu ostatniej doby w Nowym Sączu doszło do kilku niebezpiecznych sytuacji na drogach. Nie obyło się niestety bez osób poszkodowanych.

Renault2

Wczoraj tuż przed godziną 10. na ulicy Szarych Szeregów zderzyły się dwa samochody osobowe. Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób. Trzy z nich zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

- Pojazdy znajdowały się na pasie zieleni oraz na chodniku. Droga była całkowicie zablokowana przez przybyłe służby. Działania zastępów PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatora w pojeździe marki Opel oraz usunięciu pozostałości pokolizyjnych - relacjonują strażacy.

Kolejne zdarzenie miało miejsce około 18:30 na ulicy Młyńskiej. Na rondzie doszło do zderzenia dwóch osobówek: Opla i Renault.

- Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, wszystkie one opuściły pojazdy o własnych siłach i nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Jeden z pojazdów znajdował się na pasie zieleni, drugi częściowo blokował pas jezdni - informują funkcjonariusze PSP.

Strażacy zabezpieczyli teren, odłączyli w samochodzie marki Opel akumulator i zakręcili butlę gazową. Usunęli też z drogi pozostałości po kolizji, a zniszczone auto przemieścili na pas zieleni.

Zarówno na ulicy Szarych Szeregów jak i Młyńskiej pojawili się policjanci, którzy prowadzili czynności dochodzeniowe.

Oprócz tych dwóch zdarzeń w ciągu ostatniej doby w Nowym Sączu doszło jeszcze do kilku innych niebezpiecznych sytuacji na drogach. Na Rondzie Solidarności miała miejsce kolizja dwóch samochodów osobowych, a na ulicy tarnowskiej zderzyły się dwa pojazdy.

fot. PSP w Nowym Sączu

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.