Nowy Sącz wśród Pereł Samorządu

Trzecie miejsce w kategorii „gmin miejskich do 100 tys. mieszkańców” i trzecie miejsce w kategorii „włodarz i gmina miejska do 100 tys. mieszkańców - tak wypadło nasze miasto i prezydent Ryszard Nowak w V edycji plebiscytu „Perły Samorządu” organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną. 

W zeszłorocznej edycji Ryszard Nowak został laureatem pierwszego miejsca w kategorii "Włodarz 2016" wśród miast do 100 tys. mieszkańców, a Nowy Sącz zajął trzecie miejsce w kategorii "Samorząd 2016".

Organizatorzy plebiscytu w tegorocznym rankingu skupili się przede wszystkim na uchwyceniu pozytywnych zmian w polskich gminach. Brane były pod uwagę strategia rozwoju, zarządzanie, aktywna współpraca ze społecznością lokalną i największe sukcesy w minionym roku.

- To był dobry rok dla miasta, mieszkańców i dla mnie jako prezydenta – mówi Ryszard Nowak, komentując wyniki plebiscytu. - Przed nami realizacja wielu kolejnych oczekiwań i marzeń sądeczan, w tym. m.in. budowa nowego mostu heleńskiego. To inwestycja, na którą udało nam się pozyskać 77 milionów rządowego dofinansowania. Prezydent miasta podkreślił również, że sukces w rankingu to wynik pracy całego zespołu ludzi, którzy pracują na rzecz Nowego Sącza.

fot.www.nowysacz.pl

Weź udział w konkursie i zgarnij atrakcyjne nagrody!

GOLDENEGO12-18.12

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.