Nowy Sącz: wkrótce zmiana organizacji ruchu na dworcu autobusowym

Nowy Sącz: wkrótce zmiana organizacji ruchu na dworcu autobusowym

12 listopada (niedziela) o godz. 6.00 rano nastąpią zmiany w organizacji ruchu i odpraw autobusowych na Dworcu Autobusowym w Nowym Sączu. 

W trakcie tego etapu odprawy autobusów odbywać będą się z tymczasowo wyznaczonych stanowisk, na terenie nie objętym remontem:

-przy budynku Dworca (ST1 – ST4),

-z  placu manewrowego oddanego już do użytkowania (ST5 – St 12), z ul. Plac Dąbrowskiego (St 14 – St 15 + 2 stanowiska dla wysiadających)

-Nie ulegnie zmianie lokalizacja kas biletowych, poczekalni oraz toalet. Dojście do stanowisk odpraw i budynku Dworca Autobusowego możliwe będzie Placem Dąbrowskiego – informuje Marcin Fall z biura prasowego spółki MDA.

Już dzień później, w poniedziałek 13 listopada, rozpocznie się II etap remontu Dworca Autobusowego.

-W związku z koniecznością wykonania od podstaw podbudowy i nawierzchni ulicy Staszica, jak również chodników, ulica będzie w całości wyłączona z ruchu. Wzdłuż ulicy wyznaczone zostanie przejście umożliwiające komunikację pieszą z lokalami znajdującymi się przy ul. Staszica – dodaje Marcin Fall.

W ramach pierwszego etapu prac remontowych na Dworcu Autobusowym w Nowym Sączu, wylana została nawierzchnia w technologii betonowej pierwszej części płyty manewrowej.

Pod warstwami nawierzchniowymi zostały położone wszystkie elementy instalacji podziemnej. W ramach nawierzchni wykonano także wyjazd na ulicę Długosza.

Czytaj również: Nowy Sącz: nowy dworzec autobusowy coraz bliżej 

Fot. Spółka MDA. 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.