Nowy Sącz: wkrótce zmiana organizacji ruchu na dworcu autobusowym

12 listopada (niedziela) o godz. 6.00 rano nastąpią zmiany w organizacji ruchu i odpraw autobusowych na Dworcu Autobusowym w Nowym Sączu. 

wsb3

W trakcie tego etapu odprawy autobusów odbywać będą się z tymczasowo wyznaczonych stanowisk, na terenie nie objętym remontem:

-przy budynku Dworca (ST1 – ST4),

-z  placu manewrowego oddanego już do użytkowania (ST5 – St 12), z ul. Plac Dąbrowskiego (St 14 – St 15 + 2 stanowiska dla wysiadających)

-Nie ulegnie zmianie lokalizacja kas biletowych, poczekalni oraz toalet. Dojście do stanowisk odpraw i budynku Dworca Autobusowego możliwe będzie Placem Dąbrowskiego – informuje Marcin Fall z biura prasowego spółki MDA.

Już dzień później, w poniedziałek 13 listopada, rozpocznie się II etap remontu Dworca Autobusowego.

-W związku z koniecznością wykonania od podstaw podbudowy i nawierzchni ulicy Staszica, jak również chodników, ulica będzie w całości wyłączona z ruchu. Wzdłuż ulicy wyznaczone zostanie przejście umożliwiające komunikację pieszą z lokalami znajdującymi się przy ul. Staszica – dodaje Marcin Fall.

W ramach pierwszego etapu prac remontowych na Dworcu Autobusowym w Nowym Sączu, wylana została nawierzchnia w technologii betonowej pierwszej części płyty manewrowej.

Pod warstwami nawierzchniowymi zostały położone wszystkie elementy instalacji podziemnej. W ramach nawierzchni wykonano także wyjazd na ulicę Długosza.

Czytaj również: Nowy Sącz: nowy dworzec autobusowy coraz bliżej 

Fot. Spółka MDA. 

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]