Nowy Sącz walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Kręć kilometry i wygrywaj nagrody!

Drugi rok z rzędu, Miasto Nowy Sącz powalczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Po zeszłorocznym 13. miejscu w klasyfikacji miast i 9. miejscu w tegorocznym treningu – apetyt na wysoką lokatę rośnie!   W tym roku rywalizacja trwa przez cały czerwiec. Podobnie jak w roku ubiegłym, dla rowerzystów, którzy dołączą do wyzwania i będą „kręcić” kilometry dla Nowego Sącza przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza. Pula nagród to niemal 15 tysięcy złotych. Zostaną przyznane najaktywniejszym rowerzystom w kilku kategoriach, szczegóły dotyczące nagród i kategorii znajdują się w regulaminie organizatora lokalnego:

Regulamin organizatora głównego – Miasto Bydgoszcz

Regulamin organizatora lokalnego – Miasto Nowy Sącz

Jak dołączyć do zabawy? Pobierz bezpłatną aplikację dla systemu Android lub iOS o nazwie Aktywne Miasta, zarejestruj się, i jako miasto wybierz Nowy Sącz. W dniach od 1 – 30 czerwca podczas każdego przejazdu na rowerze uruchamiaj aplikację i zbieraj kilometry! Atrakcyjne nagrody czekają!

Zapraszamy do dedykowanej grupy stworzonej na potrzeby rywalizacji. Znajdziecie tam najświeższe informacje dotyczące zabawy:

https://www.facebook.com/groups/2997230410353531

W przypadku problemów z aplikacją lub innymi pytaniami związanymi z rywalizacją prosimy o wiadomość na adres: [email protected] lub telefon: 18 444 24 22.

Partnerami wydarzenia są:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.