Nowy Sącz. W piwnicy bloku mieszkalnego policjanci znaleźli ponad 1,5 kilograma marihuany

Nowy Sącz. W piwnicy bloku mieszkalnego policjanci znaleźli ponad 1,5 kilograma marihuany

marihuana

Ponad 1,6 kilograma marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 100 tysięcy złotych zabezpieczyli policjanci w piwnicy jednego z budynków wielorodzinnych w Nowym Sączu. Funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby podejrzane w tej sprawie. Jedna z nich została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

Policjanci z grupy zwalczającej przestępczość narkotykową ustalili, że jedna z mieszkanek Nowego Sącza może posiadać środki odurzające. Kilka dni temu funkcjonariusze pojawili się w jej mieszkaniu. Nie zastali kobiety, ale podczas przeszukania w obecności domowników, w jednym z pokoi znaleźli susz roślinny o charakterystycznym zapachu marihuany. Postanowili sprawdzić również piwnicę przynależącą do mieszkania. Tam także znaleźli susz zapakowany w foliowe worki – relacjonuje Aneta Izworska z zespołu ds. komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Następnie funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa 22-latka. W chwili zatrzymania kobieta miała przy sobie susz roślinny. Po przebadaniu i zważeniu wszystkich porcji substancji, okazało się, że łącznie było prawie 1645 gramów marihuany.

Drugim z zatrzymanych jest 32-latek z Nowego Sącza. Wobec kobiety zastosowano dozór Policji. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

 Czytaj też:

Krynica – Zdrój. W najbliższy weekend otwarcie retro kolei na Górę Parkową

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.