Nowy Sącz. Ulica 29 Listopada niemal gotowa

Dobiega końca remont ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. W przyszłym tygodniu przywrócony zostanie ruch na całej jej długości.

Miejski Zarząd Dróg informuje, że prace zostaną zakończone 22 października (piątek). Na razie ruch pojazdów, w tym również komunikacji miejskiej, przywrócony jest na odcinku od ul. Nawojowskiej do skrzyżowania z ul. Kusocińskiego.

Jak relacjonują przedstawiciele Urzędu Miasta, na odcinku od ul. Kusocińskiego do ul. Bronisława Czecha ,,pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, a przede wszystkim technicznych, zakończony został zakres dotyczący przebudowy ujawnionej w toku robót sieci energetycznej”. Do zrobienia na tym fragmencie są jeszcze częściowo warstwy bitumiczne jezdni oraz prace wykończeniowe.

Natomiast od skrzyżowania z ul. Czecha do ul. Wyspiańskiego prowadzone są roboty brukarskie. Układane są krawężniki, ściek przykrawężnikowy, obrzeża i podbudowa pod chodnik oraz ścieżkę pieszo-rowerową. Na przyszły tydzień zaplanowano prace bitumiczne na jezdni.

fot. UM Nowego Sącza

Czytaj też: Szczereż. Nie udało się uratować życia 69-latka

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.