Nowy Sącz, ul. Rejtana: ‘czołówka’ dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba w szpitalu

Na ulicy Rejtana w Nowym Sączu miało miejsce czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych. Jeden z kierowców trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godziną 20.

Alfa Romeo oraz Volkswagen Passat zderzyły się ze sobą na skrzyżowaniu ulicy Rejtana z ulicą Nawojowską. Pojazdami podróżowali tylko kierujący, którzy szybko znaleźli się pod opieką załogi karetki pogotowia ratunkowego.

Okazało się, że konieczne będzie przewiezienie jednego z poszkodowanych do szpitala.

Na miejsce wypadku przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśnieczej nr 1. Druhowie zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli klemy akumulatorów w obu uszkodzonych samochodach i dokonali sorpcji płynów eksploatacyjnych, których znaczna ilość rozlała się na jezdnię.

Zniszczone pojazdy blokowały jeden pas ruchu ulicy Rejtana oraz jeden pas ulicy Nawojowskiej. Ruch drogowy wrócił do normy, kiedy Pomoc Drogowa usunęła pojazdy, a strażacy pozostałości pokolizyjne. Działania trwały prawie półtorej godziny.

fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.