Nowy Sącz, ul. Nawojowska: nie mieli maseczek, mieli za to marihuanę i amfetaminę…

Dwoje sądeczan – kobieta i mężczyzna, zostali przyłapani na posiadaniu narkotyków. Ich spotkanie przy ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu wzbudziło zainteresowanie funkcjonariuszy Policji w pierwszej kolejności dlatego, że nie mieli maseczek ochronnych. Jak się potem okazało – byli natomiast w posiadaniu marihuana i amfetaminy.

Zdarzenie miało miejsce 1 maja. Sądeccy policjanci zauważyli dwie osoby nie stosujące się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Po tym, jak radiowóz pojawił się w pobliżu, osoby te zaczęły się nerwowo zachowywać.

– Młody mężczyzna szybko schował coś do kieszeni- relacjonują policjanci.

Podczas kontroli osobistej okazało się, że były to narkotyki. Oboje zostali ukarani mandatem za nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Dodatkowo kobietę ukarano za używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym.

-Mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu w tym zakresie, zatem wobec niego skierowano wniosek o ukaranie do sądu. Ponadto, po przewiezieniu do komendy usłyszał zarzut posiadania narkotyków, z uwagi na ilość grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku – informuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

fot: pixaby

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.