Nowy Sącz, Jagiellońska: wypadek. Dwie osoby w szpitalu

Dziś znów doszło do wypadku przy Urzędzie Wojewódzkim na skrzyżowaniu ulic: Jagiellońskiej i Mickiewicza w Nowym Sączu. Około 6.30 zderzyły się tam dwa samochody osobowe, a ruch był całkowicie zablokowany.

wsb3

W pojazdach znajdowali się tylko kierowcy. Obie osoby otrzymały na miejscu pierwszą pomoc medyczną, a następnie trafiły do szpitala.

Uszkodzony samochód marki Subaru znajdował się na chodniku, a zniszczony Seat na pasie jezdni. Z aut wyciekły płyny eksploatacyjne, a ruch na skrzyżowaniu był zablokowany.

Strażacy odłączyli akumulatory w pojazdach, a następnie zasypali sorbentem rozlane płyny, które znajdowały się na odcinku około 150 metrów.

Na miejscu oprócz załogi karetki pogotowia ratunkowego oraz zastępu straży pożarnej pojawiły się dwa patrole policji. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy, uszkodzony Seat został zabrany na pobliski parking, a pozostałości po wypadku usunięte przez służbę porządkową.

Droga w miejscu zdarzenia jest już przejezdna.

fot. PSP Nowy Sącz

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.