Nowy Sącz, ul. Barska: dachowanie samochodu osobowego

Wczoraj około 18:30 na ulicy Barskiej w Nowym Sączu doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Pojazd marki Volkswagen wypadł z drogi, uszkodził barierę energochłonną i dachował.

wsb3

Samochodem podróżował tylko kierujący, który samodzielnie wydostał się z pojazdu jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych.

Na miejscu działali druhowie z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zakręcili zawór butli z LPG w pojeździe i kierowali ruchem, który odbywał się wahadłowo. Z powodu usytuowania Volkswagena nie było możliwości rozłączenia instalacji elektrycznej w samochodzie.

Stan kierowcy uszkodzonego pojazdu był cały czas kontrolowany. Kiedy na miejscu pojawiła się karetka pogotowia ratunkowego mężczyzna został przebadany i okazało się, że hospitalizacja nie będzie konieczna.

Pracownicy pomocy drogowej wyciągnęli Volkswagena przy użyciu żurawia przenośnego. Podczas załadunku z samochodu wyciekły na jezdnię płyny eksploatacyjne, a strażacy zasypali je sorbentem.

Na czas wyciągania pojazdu policja całkowicie wstrzymała ruch na drodze.

fot. PSP Nowy Sącz

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]